Головна сторінка » Меблі для коридору

Меблі для коридору

“Нова Класика”

Фабрика Нова Класика пропонує купити меблі в коридор, що найкращим чином впишуться в простір вашого помешкання. Різноманітність конструкцій і колірних рішень зробить вибір набагато легше. Виготовляючи меблі на замовлення, наші дизайнери створюють ескізи проекту з урахуванням побажань, вимог клієнта, саме співпраця з нами буде радувати найвимогливіших покупців - справжніх цінителів завжди актуального і модного класичного стилю!

Меблі для коридору
05-003 Елітна стінка

Елітна стінка

05-002 Стінка в коридор

Стінка в коридор

05-001 Пуф в коридор

Пуф в коридор

"Нова Класика" - якісні меблі для коридору:

Коридор – невід'ємна частина кожної квартири. Не завжди він має велику площу, в деяких випадках він дуже вузький це не означає, що в передпокої крім речових гачків і невеличкої полички для взуття більше нічого не повинно бути. Важливо пам'ятати, що при виборі меблів в коридор важливо в першу чергу звертати на їх функціональність. Меблі з дерева для передпокою не повинні бути громіздкими – займати багато місця, щоб заощадити простір, частина шаф виготовляється антресольными. Ще один варіант для вузьких прихож – шафа-купе невеликої ширини, витягнуті уздовж однієї із стін. Дзеркальні двері окрім своєї основної функції, допомагають візуально розширити приміщення. У деяких моделях меблевих стінок і шаф-купе є вбудований пуф – і місце не займається, і є можливість комфортно взуватися.

Висока міцність матеріалів, унікальні дизайнерські варіанти, неперевершені стилістичні рішення, широка колірна гамма – родзинка всіх запропонованих нами варіантів меблів для коридору!

Замовити консультацію експерта

Ми допоможемо Вам з підбором меблів та аксесуарів, а також запропонуємо зразки.

Широка кольорова гама:

дивитись усі кольори

Пропоновані меблі для коридору задовольнять запити респектабельних, статусних клієнтів, як з Кам'янця-Подільського так і всієї України, що віддають перевагу якості і довговічністі придбаних на довгі роки колекцій меблів під замовлення - виконаних на сучасному обладнанні.

Чому нас вибирають?

Ми являємось професійним виробником, що виготовляє сучасні Меблі для коридору у класичному стилі, в нашому магазині можка купити міцні - стійкі до постійних і підвищених навантажень меблі; які є довговічними і передаються у спадок; популярними, незалежно від віянь моди, оскільки створюються в стилі нев'янучої, вічно актуальною класики; практичними і простими у догляді, експлуатації; різноманітними в колірних і дизайнерських рішеннях.

Меблева фабрика "Нова Класика" гарантує Вам високу якість та 100% екологічну чистоту дерев’яних меблів. Наша продукція не тільки надійна і естетично приваблива але й виготовлена із дорогих порід деревини.

Найбільш популярне:

Комод у вітальню
Великий стіл в кухню
Меблі в дитячу №2
Двері в церкву
Королівська кухня
Ліжко для дівчинки