Головна сторінка » Меблі для дитячої

Меблі для дитячої

“Нова Класика”

Нова класика - це розкішні меблі для дитячої З дерева. Ви можете купити дитячі під заказ з доставкою та монтажем. Дитячі меблі – предмет інтер’єру, який необхідний як для дівчинки, так і для хлопчика. Така обновка буде довго радувати ваше чадо. Надійно, красиво і функціонально облаштована дитяча кімната допоможе малюку розвинутися і зробить ваш будинок самим затишним місцем на світі.

Меблі для дитячої
03-007 Стінка в дитячу кімнату

Стінка в дитячу кімнату

03-006 Комплект в дитячу

Комплект в дитячу

03-005 Стінка з столом

Стінка з столом

03-004 Дитяча стінка

Дитяча стінка

03-001 Меблі в дитячу №1

Меблі в дитячу №1

03-002 Меблі в дитячу №2

Меблі в дитячу №2

03-003 Меблі в дитячу №3

Меблі в дитячу №3

Якісні меблі з дерева для хлопчиків та дівчат:

Для дітей необхідно вибирати все найкраще, що відповідає високим параметрам якості, безпеки і практичності. Перераховані властивості має красива, дорога меблі для дитячої на замовлення в класичному стилі, яку ми пропонуємо батькам, які інвестують у майбутнє своїх дітей і онуків. Всі моделі виконуються з натурального дерева (масив берези, дуба, ясена, бука, сосни), можуть створюватися виробником під замовлення з урахуванням побажань та індивідуальних уподобань клієнта, стаючи ексклюзивними!

Дитяча кімната на замовлення має мати оригінальний дизайн, бути зручною, функціональною, безпечної і затишною. Ми дбаємо про те, щоб ваші діти росли у вишуканій, розкішній атмосфері, що формує особистість з почуттям стилю, тому пропонуємо придбати меблі, що створює максимально комфортні умови для навчання та відпочинку у вільний час.

Замовити консультацію експерта

Ми допоможемо Вам з підбором меблів та аксесуарів, а також запропонуємо зразки.

Широка кольорова гама:

дивитись усі кольори

Наші меблі та комплекти під замовлення для дитячої кімнати від виробника відповідають високим стандартам якості та санітарно-гігієнічним нормам, так як:


Вирішуючи купити меблі для дитячої у нас під замовлення, ви оточите свою дитину якісними, міцними, зручними, практичними, безпечними колекціями, що підкреслюють високий соціальний статус свого маленького господаря - майбутнього керівника, бізнесмена або творчої особистості, з ранніх років привыкающей до розкоші і респектабельності.

Наші меблі елітні, надійні, функціональні, практичні та зручні - ідеальні для плідного навчання, а також комфортного відпочинку!

Подаруйте своїй дитині особистий куточок спокою, навколишній неповторним затишком і теплом домашнього вогнища, який ми з задоволенням виконаємо на замовлення!

Чому нас вибирають?

Ми являємось професійним виробником, що виготовляє сучасні Меблі для дитячої у класичному стилі, в нашому магазині можка купити міцні - стійкі до постійних і підвищених навантажень меблі; які є довговічними і передаються у спадок; популярними, незалежно від віянь моди, оскільки створюються в стилі нев'янучої, вічно актуальною класики; практичними і простими у догляді, експлуатації; різноманітними в колірних і дизайнерських рішеннях.

Меблева фабрика "Нова Класика" гарантує Вам високу якість та 100% екологічну чистоту дерев’яних меблів. Наша продукція не тільки надійна і естетично приваблива але й виготовлена із дорогих порід деревини.

Найбільш популярне:

Комод у вітальню
Великий стіл в кухню
Меблі в дитячу №2
Двері в церкву
Королівська кухня
Ліжко для дівчинки