Головна сторінка » Фабрика Нова Класика

Фабрика Нова Класика

Інформація про фабрику меблів "Нова Класика"

У нас ви придбаєте на замовлення меблі для будинку, квартири чи кабінету, якість якої гарантована виробником "Нова Класика" з п'ятнадцятирічним стажем, що має сотні вдячних та постійних клієнтів які цінують елітні та дорогі меблі.

Нашi меблі виготовляються з благородного, елітного і високоміцного матеріалу – масиву дерев бука, ясена, дуба та черешні. Меблі фабрики Нова Класика 98% меблів виконуються на замовлення, і високо цінуються завдяки таким унікальним властивостям:

  • натуральності, що створює атмосферу затишку і тепла;
  • довговічності в експлуатації, що дозволяє користуватися комплектами, зберігають початковий зовнішній вигляд, протягом декількох десятиліть;
  • ідеальному поєднанню з будь-яким сучасним інтер'єром;
  • стильним і модним дизайнерським рішенням;
  • широкого вибору колірної палітри моделей;
  • простотою у догляді, займає мінімум часу.
  • У нас можна придбати ексклюзивні, вишукані гарнітури, які будуть виконані під замовлення з урахуванням ваших уподобань, смаків та особливостей планування приміщення.


Послугами фабрики "Нова Класика" користуються людиз середнім із високим достатком, що насамперед цінують якість та стиль навколо себе.

Наші меблі на замовлення з дерева задовольняють запити респектабельних, статусних клієнтів (керівників, директорів, начальників), що віддають перевагу надійності, натуральністі, відмінній якість і довговічністі придбаних на довгі роки меблів.

Замовити консультацію експерта

Ми допоможемо Вам з підбором меблів та аксесуарів, а також запропонуємо зразки.

Найбільш популярне:

Комод у вітальню
Великий стіл в кухню
Меблі в дитячу №2
Двері в церкву
Королівська кухня
Ліжко для дівчинки